Tátovy první pohádky

Kniha, pevná vazba, 175 stran

Autor: RENÉ LIBIŠ

Seznamte se s novými příběhy, plnými čarovných bytostí a kouzel, které jsou doplněné nádhernými ilustracemi od talentované kreslířky Bibi Hykl. Chcete-li, aby si vaše děti přečetly pohádky, se kterými se ještě nesetkaly, určitě sáhněte po Tátových prvních pohádkách. Čtyři poutavé příběhy jsou přesně to "pravé ořechové" pro všechny zvídavé potomky, kteří se nespokojí s tradičními, již notoricky známými pohádkami.

Skladem
385 Kč
Kategorie: MAGNETKY, KNIHY

Tátovy první pohádky

Tatínci jenom tak pohádky nepíšou. Pokud už některý z nich však sedne k papíru nebo klávesnici a probudí svůj vnitřní svět fantazie i své vnitřní dítě, tak obvykle následující to počin rozhodně stojí za pozornost. Díky obsahu a bravurně vytvořenému obrázkovému doprovodu se bude tato kniha líbit všem, kteří si Tátovy první pohádky pořídí.

Hrdinové uvnitř knihy

Seznamte se s úžasnými Pastelníky. Kouzelnými bytostmi, o kterých byste nejen měli vědět, že existují (podle autora i mezi lidmi :)), ale hlavně, proč jsou důležití pro naše hrdiny v knížce. Otevřete svět plný barev a fantazie, vyvěrající ze čtyř příběhů, které přitáhnou pozornost dětí, ale i rodičů. Nahlédněte do existence kouzelných bytostí, o kterých jste určitě ještě neslyšeli.

Knížka hlavně pro děti

Pokud se zeptáte dospělých, co je pro ně nejdůležitější na světě, řeknou, že jejich děti. Stejně svět vidí i autor knížky a proto ji celou věnoval všem dětem na světě. Ovšem knížka je pro děti i praktická, zejména pro začínající školáčky, neboť má přehledný text a hezky velká písmena.

O autorovi

Autorem knihy je René Libiš. Markeťák a podnikatel, ale hlavně táta malého Jonáška, díky kterému tato kniha vůbec vznikla.

Rok vydání: 2023
Vazba: pevná
Počet stran: 175
Ilustrace: Bibi Hykl