Doprava a platba

 

Objednávky nad 900,- Kč v ČR ZDARMA!

Dodací doba 2-10 dnů  (náramky vyrábíme na míru, počítejte s dodací dobou min. 3 dny od objednání)

 

DOPRAVA:

 • Zásilkovna 85,- Kč 
 • Kurýr 99,- Kč
 • Osobní převzetí v provozovně Lunarium Praha, Anglická 387/3, Praha 2 - Vinohrady.
 • Doručení na Slovensko 4,70 € Zásielkovňa nebo 6,90 € Slovenská pošta nebo kurýr. Nutno objednat přes email. 

PLATBA:

 • Platba on-line ZDARMA
 • Bankovní převod ZDARMA

 

Podrobnější informace o dopravě a platbě: 

Formy dopravy

 • Osobní převzetí v prodejně Lunarium, Anglická 387/3, Praha 2 - Vinohrady

Otevřeno po - pá 10 - 18 hod, so 11 - 15 hod

 

 • Zásilkovna 

Zásilkovna je síť výdejních míst zásilek, ve které zásilky nejsou doručovány přímo k vám, ale jsou doručeny na jednu z poboček, kde si  svoji zásilku vyzvednete v čase, který vám vyhovuje. Doporučujeme zvolit takovou adresu, která je pro Vás nejpohodlnější k vyzvednutí. My zboží zabalíme a odešleme. Jakmile je Váše zásilka doručena na Vámi zvolenou pobočku, obdržíte přímo od Zásilkovny SMS o tom, že je Vaše zásilka připravena k vyzvednutí. Z tohoto důvodu Vás žádáme v objednávce o uvedení telefonního čísla. Zásilku si na výdejním místě můžete vyzvednout ve lhůtě 7 dnů. Pokud objednáváte na dobírku, zaplatíte zboží na pobočce při přebírání zásilky. Na ZÁSILKOVNU mohou být doručeny pouze zásilky do hmotnosti 10kg. Toto je součást obchodních podmínek Zásilkovny, které musíme dodržovat. 

Všechny informace naleznete na stránkách ZÁSILKOVNY  www.zasilkovna.cz.

 • Doručení kurýrem na adresu 

Zásiková služba garantuje dodání balíku do druhého dne od jeho převzetí. Jakmile kurýr od nás nebo od smluvního partnera balík převezme, obdržíte avízo (SMS zpráva nebo email) s podrobnostmi o doručení. JE NUTNÉ uvést vaše telefonní číslo v objednávce, aby se kurýr s vámi mohl před doručením spojit! Zboží bude doručeno na adresu kupujícího druhý pracovní den po odeslání mezi 8-17 hodinou.

 

Formy platby:

 • Online platba

Zboží zaplatíte ihned po objednání online platbou prostřednictvím platební brány. Při této variantě neplatíte doběrečné, ale pouze cenu za přepravu. 

 

 • Bankovní převod v ČR

Zboží zaplatíte před jeho odesláním na základě údajů, které od nás obdržíte e-mailem. Zboží vám odešleme až po připsání celkové částky na účet Moneta money bank, č.ú.: 226057771/0600. Jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky. Při této variantě neplatíte doběrečné, ale pouze cenu za přepravu. Pokud nebude platba připsána na náš účet do 14 dnů od odeslání údajů k platbě, objednávka bude zrušena. 

 

Při objednávce nad 900,- Kč neúčtujeme v České republice dopravné ani balné. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Způsoby přepravy a platby si můžete vybrat při dokončování objednávky.

Doručení do zahraničí je možné po domluvě, stačí nám napsat email.