O NÁS

PROTOŽE NÁS TO BAVÍ 

S láskou a nadšením pro vás ručně vyrábíme náramky z minerálů a drahých kamenů podle nejnovějších trendů. V tomto odvětví se pohybujeme již pěknou řádkou let, protože nás kameny opravdu baví. Proto vás chceme také zasvětit do krásy a síly minerálů - a to skrze naše náramky. Pro každý náramek pečlivě vybíráme kameny s určitými vlastnostmi tak, aby plnil svoji funkci. Můžete si u nás pořídit náramek na ochranu, hojnost, lásku, energii, harmonii nebo třeba proti stresu. Rádi vyhovíme i speciálním požadavkům na velikost. Každý náramek nám projde pod rukama. S láskou vám náramek navrhneme, vyrobíme, zabalíme i odešleme.

 

LUNÁRNÍ NÁRAMKY 

Nápad, který přišel z Vesmíru - spojit sílu drahých kamenů a sílu Měsíce v jeden dokonalý šperk. Díly lunárnímu náramku můžete mít přehled o lunárním cyklu, a to přímo na vaší ruce! Pokud se rozhodnete pořídit si lunární náamek, nebo jím někoho obdarovat, zašleme vám ho, stejně jako všechny náramky od nás, v dárkové krabičce s pěknými kartičkami o významu kamenů a samozřejmě i o tom, jak lunární náramek funguje. 

 

KVALITNÍ SUROVINY

Spolupracujeme výhradně s českými dodavateli, kteří nám dokáží zajistit kvalitní, oblíbené, ale i netradiční materiály pro výrobu. Při výběru kamenů spolupracujeme s renomovanými specialisty z oboru mineralogie a geologie, proto u nás nikdy nekoupíte nic jiného, než pravé minerály. Čas od času se naskytne příležitost k naskladnění opravdu výjimečných kamenů buď druhem anebo tvarem. Těchto kousků je omezený počet, což nám zajištuje jedinečnost a originalitu. Pracujeme také se surovými drahými kameny jako jsou například smaragdy, rubíny, lapisy lazuli, diamanty. Velmi rádi vám vytvoříme z těchto kamenů náramek na míru. Spoustu našich náramků kombinujeme také s kvalitními komponenty z chirurgické oceli nebo stříbra.

 

POTĚŠTE SVÉ OKOLÍ

Náramky CharmX jsou velmi oblíbeným dárkem zejména pro přátele, rodinu nebo partnery. Naše cílová skupina ale není omezená věkem ani pohlavím. Úsměv na rtech dokáží vykouzlit také například družičkám, kolegům, klientům nebo hostům. Rádi s vámi navážeme partnerství a dodáme personalizované náramky ve větším množství za velkoobchodní cenu do vaší firmy, na svatbu či jinou volnočasovou i pracovní událost. Ozvěte se, určitě něco vymyslíme!

 

NA VLASTNÍ OČI

Naše nadšení pro minerály vyústilo v roce 2015 v otevření kamenné prodejny, která se nachází v městečku na Moravě - Ivančicích. Díky našim skvělým zákazníkům jsme později mohli otevřít i druhou kamennou prodejnu, a to ve Znojmě. Oba obchůdky dočista přetékají minerály všech tvarů a velikostí. Můžete si u nás vybrat nejen náramky a šperky, ale také sbírkové minerály, surové i broušené kameny, magické lapače snů, ručně dělané svíčky a další krásné dárkové zboží.

Pravidelně se také účastníme veletrhů a burz s minerály, kde nás můžete najít na stánku charmX. O těchto akcích se vždy dozvíte na našem facebooku.

 

CO KDYŽ SE ROZBIJE?

Pokud by se stalo, že se vám přetrhne v náramku gumička nebo vám náramek např. upadne a rozbije se kulička, rádi vám jej opravíme. Stačí zaslat náramek zpět na naši adresu a my vám co nejdříve pošleme náramek opravený přesně tak, jako když jste jej zakoupili. 

 

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ NÁRAMEK

Jsme otevření novým příležitostem, spolupracím a lidem. Proto pravidelně organizujeme workshopy, zaměřené na výrobu osobního náramku. Každý si vybere z nepřeberného množství minerálů i komponentů to své. Workshop je doprovázen příjemnou přednáškou, kde zazní také rady a tipy jak vytvořit ten pravý osobní náramek. Z této akce si odnesete vždy i drobný dárek jako poděkování za vaši přízeň a důvěru v nás. Pokud stojíte o workshop ve vašem regionu, budeme víc než rádi, když nám o tom dáte vědět a my vás budeme moci navštívit.

DSCF3335 (6)