ŠUNGIT do vody

Šungitová drť pro přípravu šungitové vody. 

Skladem
240 Kč
Kategorie: KRYSTALY DO VODY

Šungit má ochranné, léčebné a detoxikační účinky. Působí jako přirozený antioxidant, posiluje imunitní systém, zmírňuje alergie, kožní choroby, přináší úlevu od bolesti a urychluje léčení svalově - kosterních chorob, zranění a úrazů. Pročišťuje a detoxikuje tělo a zvyšuje vitální energii.  

Díky mnoha obsaženým mikroelementům a biologicky aktivním látkám šungit vodu pročišťuje a revitalizuje. 

Z ezoterického pohledu šungit pročišťuje čakry a pomáhá energetickému přenosu mezi nimi. Účinně harmonizuje prostředí, ruší geopatogenní zóny a pohlcuje elektromagnetický smog. 

Příprava šungitové vody:

Šungit nejdříve dobře propláchněte vodou. Do nádoby o objemu 1 - 2 l vložte kameny, zalijte pitnou vodou a nechejte působit 24 hodin na tmavém místě. Takto připravenou vodu poté přelijte do jiné nádoby a můžete užívat. Šungit propláchněte čistou vodou a můžete použít k přípravě další šungitové vody. Šungit nechávejte stále ponořený ve vodě. Po 6 měsících vyměňte šungit za nový.

Balení: Skleněná lahvička, šungitová břidlice (kameny o velikosti cca 2 - 4 cm) 

Hmotnost: 150g

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení