Neohodnoceno

Lunární náramek HARMONIE

Mimořádně silný AURA křišťál pro dokonalou harmonii a radost 

 

Přívěsek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
480 Kč
Kategorie: RAK
Záruka: 2 roky

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem

Lunární náramek je vyrobený z minerálů a je určen pro toho, kdo chce žít v souladu s Měsícem, ale nestíhá nebo nemůže denně koukat do lunárního kalendáře.. nebo na noční oblohu. Je to náramek i pro toho, kdo chce nosit na těle minerály, které léčí..
..nebo chce mít prostě pěkný originální šperk..

Jak lunární náramek funguje, jak ho používat?

Lunární náramek vám pomůže lépe se orientovat v měsíčních fázích. Budete vědět, kdy je jaká fáze Měsíce, za kolik dní je úplněk či novoluní.
Náramek s 30 kuličkami symbolizuje délku lunárního měsíce, tedy 30 dnů. 2 velké kuličky představují úplněk (světlá) a novoluní (tmavá), 14 kuliček ubývající fázi Měsíce a 14 jinak barevných kuliček přibývající fázi Měsíce. Mezidílky rozdělují ještě jednotlivé lunární čtvrti. 
Díky karabince s přívěskem, kterou si každý den posunete o jednu kuličku, můžete sledovat v jaké fázi se Měsíc právě nachází a přizpůsobit tomu svoje denní činnosti.

Použitý materiál: fazetovaný aura křišťál (zlatý a fialovomodrý), onyx, pukaný křišťál, hematit, gumička, karabinka nerez ocel

Náramek je navlečený na pružné gumičce, délka cca 17,5 cm. 

Náramek obdržíte v dárkovém organzovém pytlíčku s kartičkami s popisem minerálů a návodem k lunárnímu náramku.

Aura křišťál 

Přírodní křišťál pokovený různými kovy (titan, zlato, kobalt..) s nádhernými odlesky. Dodává náramku luxusní vzhled. 

VLASTNOSTI: Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním,
zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, odstraňuje negativitu a stres, zajišťuje klidný spánek. Učí nás vidět kolem sebe radost a krásu. 

LÉČIVÉ ÚČINKY: Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy. Harmonizuje krční čakru. 

SPIRITUÁLNÍ ENERGIE: Vede člověka k celistvosti, která v sobě harmonicky sjednocuje pestrou mnohotvárnost života. Přináší jasnost a světlo duchu i duši a podporuje duchovní poznání. Pomáhá duši splynout s duší Universa.

UPLATNĚNÍ: ochrana, meditace, harmonie, léčení, radost, očista, sebedůvěra