Epoxidový stůl s ametysty

Designový konferenční svítící stůl z pryskyřice, třešňového dřeva a polodrahokamů. 

Skladem
59 000 Kč
Kategorie: AMETYSTOVÝ STŮL
Barva: fialová
Minerál: ametyst

Naprosto unikátní konferenční stolek z epoxidové pryskyřice. Spojení krásného třešňového dřeva, surových ametystů a světla

DŘEVO

Na stůl byla použito dřevo z třešně skácené na jižní Moravě. Desky vysychaly několik let. Dřevo je vyleštěno do hladka, ošetřeno a zakonzervováno lněným olejem. Z vrchní strany je dřevo "přiznané", není tedy zalité do pryskyřice, aby bylo možné užít si na dotek jeho úžasné vlastnosti. Barva dřeva je rezavě červená a krásně ladí s fialovou barvou ametystů. Nohy stolu jsou kovové v matné černé barvě.

PRYSKYŘICE

Surové ametysty jsou zalité v prvotřídní epoxidové pryskyřici, vyleštěné do čistoty skla. Pryskyřice je opatřena UV filtrem, který zabraňuje jejímu zežloutnutí. Stůl může být tedy i ve venkovních prostorách, avšak musí být chráněn před deštěm, jelikož dřevěné části nejsou v pryskyřici zalité.

OSVĚTLENÍ

Zabudované LED pásky pod kameny umožňují jejich prosvícení, čímž vynikne barva a struktura přírodního ametystu. Intenzita podsvícení je nastavitelná přes designový bezdrátový ovladač. Stůl tak zároveň může sloužit jako zdroj příjemného interiérového osvětlení. Podsvícení lze jedním stiskem tlačítka vypnout nebo zapnout, ovladač si pamatuje poslední uloženou intenzitu světla.

KAMENY

Na výrobu stolu bylo použito cca 5 kg ametystů z brazilských dolů. Kameny jsou neopracované, občas protkané křemenem (křišťálem). Průhledná pryskyřice a zejména  podsvícení umožňují vychutnat si krásu a dokonalost kamenů. Posezení u stolku tak bude opravdu estetický zážitek. Z ezoterického pohledu má ametyst silné vibrace, které lze využít k harmonizaci nápojů a jídla, položeného na stůl a také k harmonizaci celé místnosti.

 

ÚČINKY A VLASTNOSTI AMETYSTU

Ametyst je mocný ochranný a spirituální kámen s léčivou a očistnou mocí. Proměňuje negativní energii na energii lásky. Podporuje spiritualitu, duchovní očistu a intuici. Dokáže povzbudit i uklidnit mysl, zlepšuje soustředění, racionalitu a otevření se novým myšlenkám. Usnadňuje rozhodování a proměnu záměrů ve skutečnost. Dává motivaci a soustředění, odklání obavy a nevíru. Potlačuje hysterii, smutek, zklamání a lítost. Zklidňuje mysl  a proto je výborný na nespavost kvůli myšlenkám a nočním můrám. Pomáhá na bolesti a choroby hlavy, poruchy sluchu. Pomáhá také překonávat závislosti a různé bloky, učí střídmosti, blokuje geopatogenní zóny. Zlepšuje paměť a snižuje stres. Podporuje produkci hormonů. Působí dobře na imunitní systém, vylučovací orgány a metabolismus. Ametyst přináší hlubší poznání a vhledy, božskou lásku a duchovní moudrost. Podporuje intuici, je vhodný při meditaci a věštění. Díky němu porozumíte svým snům. Čistí auru, harmonizuje krční a korunní čakru.

 
 

Rozměry stolu

šířka: 66 cm

délka: 94 cm

celková výška: 49 cm

tloušťka desky: 3,5 cm

 

Doprava: Stůl přivezeme zdarma zákazníkovi přímo na adresu. Nyní je k vidění po domluvě v Praze.