Čakrová sada kamenů

Sada tromlovaných kamenů pro harmonizaci čaker. Lze použít na výrobu drahokamové vody nebo přikládat kameny na tělo. 

Skladem
440 Kč
Kategorie: PODLE ZNAMENÍ

Sada 7+1 kamenů pro dobíjení energie a harmonizaci sedmi základních čaker

Kameny působí pozitivně na jednotlivé čakry v lidském těle svou barvou a vyzařováním. Čistí je, harmonizují a dobíjí.

Čakrová sada obsahuje tyto kameny:  jaspis červený, karneol, tygří oko, avanturín, angelit, sodalit, ametyst + křišťál. Velikost kamenů cca 3 - 4 cm, hmotnost cca 200g. 

JAK HARMONIZOVAT ČAKRY S POMOCÍ KAMENŮ

Na každou čakru umístíme kámen, který se k ní vztahuje. Kameny přikládáme na přední nebo zadní stranu těla, podle toho, co je pohodlnější. Krystaly necháme na místě 15 minut.

JAK VYROBIT DRAHOKAMOVOU VODU

Do skleněného džbánu o objemu 1 - 2 l vložte pečlivě očištěné kameny a zalijte vodou. Nechejte je působit 2 - 3 hodiny. Pro účinnější harmonizaci vody nechejte kameny působit přes noc. Vodu poté vypijte nebo ji můžete použít v rozprašovači k očistě prostoru

CO JSOU TO ČAKRY

Čakra je sanskrtské slovo a znamená „kolo“. Čakry jsou energetické víry v těle každého člověka. Můžeme si je představit jako větrníky, které pohání různé druhy energií. Jimi proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla.

ČAKRY JAKO PŘIJÍMAČ ENERGIE

Odkud se vlévá energie do čaker? Energie může být z různých zdrojů. Jednak je to naše vlastní životní energie, tzv.kundalini a duchovní síla. Čakrami však přijímáme také duchovní energii „pránu“ a veškeré ostatní energie kolem nás. Můžeme jimi dostávat do těla energii od ostatních lidí, kteří nám chtějí například nějak pomoci, ale může nám být i některými lidmi odčerpávána. To nás potom oslabuje a býváme unavení.

KDYŽ JSOU ČAKRY ZABLOKOVANÉ

V čakrách se ukládá energie našich traumat a různých nepříjemných a bolestivých událostí, které jsme za život prožili. Z toho důvodu můžeme mít některé čakry touto energií zablokované. Naše životní energie jimi nemůže dostatečně proudit a blokuje se v těle, z čehož mohou vnikat různé bolesti nebo dokonce chronická nemoc. Proto je dobré čakry stimulovat a pročišťovat. Proudí li energie v čakrách správně, je dosaženo určité frekvence, která člověka otevírá psychickým schopnostem a vyšším duchovním úrovním.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení