AMETYST geoda 137cm

Obří ametystová geoda jako nádherný solitér do prostoru a investiční kámen.

Výška: 137 cm, Šířka: 27 cm, Váha: 76 kg

VELKÁ SLEVA!

Na dotaz
52 000 Kč –23 % 39 900 Kč
Kategorie: MINERÁLY
Barva: fialová
Minerál: ametyst
AMETYST (1 of 1)1
Akce
ZDARMAZDARMA 52 000 Kč –23 %

Vysoká ametystová geoda, uvnitř krystaly kalcitu

Váha: 76 kg

Výška: 137 cm

Šířka: 27 cm

Lokalita: Brazílie, Rio Grande do Sul

Ametystová geoda, která vám zkrášlí obydlí a zároveň zharmonizuje a vyčistí energie v prostoru. Je to kousek, který nikdy nebude působit kýčovitě. Kamkoliv ho postavíte, vytvoříte luxusní zákoutí. Hodí se do kanceláře pro soustředění, do obývacího pokoje pro dobré energie i do ložnice pro dobrý spánek. Aby vynikla krása krystalů, doporučujeme geodu nasvítit. Pouze osobní převzetí (Praha, Ivančice) nebo dovezeme na adresu.

AMETYST

Ametyst je minerál, odrůda křemene různých odstínů fialové barvy. Ametyst je počítán mezi drahé kameny, je oblíbeným materiálem pro výrobu různých ozdob a šperků. Nachází se především v dutinách zásaditých hornin (geodách). které jsou po svém vnitřním obvodu vyplněny různě velkými krystaly minerálů. S nalezišti ametystů, se můžeme setkat po celém světě. Ametyst má barvu od jemně fialové po purpurovou. Některé ametysty jsou průhledné, jiné jen průsvitné, další neprůsvitné, tzv. opakní. Kvůli svému zbarvení jsou velmi oblíbené. Ametystové geody v této velikosti jsou skvělou investicí do budoucna, jejich hodnota stále stoupá.

VLASTNOSTI: Mocný ochranný a spirituální kámen s léčivou a očistnou mocí. Proměňuje negativní energii na energii lásky. Podporuje spiritualitu, duchovní očistu a intuici. Dokáže povzbudit i uklidnit mysl, zlepšuje soustředění, racionalitu a otevření se novým myšlenkám. Usnadňuje rozhodování a proměnu záměrů ve skutečnost. Dává motivaci, odklání obavy a nevíru. Potlačuje hysterii, smutek, zklamání a lítost.

LÉČIVÉ ÚČINKY: Výborný na nespavost kvůli myšlenkám a nočním můrám. Pomáhá na bolesti a choroby hlavy, poruchy sluchu. Pomáhá překonávat závislosti a různé bloky, učí střídmosti, blokuje geopatogenní zóny. Zlepšuje paměť a snižuje stres. Podporuje produkci hormonů. Působí na imunitní systém, vylučovací orgány a metabolismus. Proti otokům, kožním chorobám a ranám. Čistí krev, léčí plíce a střeva. 

SPIRITUÁLNÍ ENERGIE: Přináší hlubší poznání a vhledy, božskou lásku a duchovní moudrost. Podporuje intuici, je vhodný při meditaci a věštění. Díky němu porozumíte svým snům. Čistí auru, harmonizuje krční a korunní čakru.

UPLATNĚNÍ: očista, meditace, spiritualita, klid, ochrana